Cerekwica 28.04.2023 r 다운로드.
Ogłoszenia duszpasterskie na 5. Niedzielę Wielkanocną
1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię a były to osoby:
a 다운로드. Cerekwica: Grażyna OBARA, Marta JACHYM i Ewa WILCZYŃSKA. Złożono ofiarę na potrzeby kościoła. Na następny tydzień proszę, aby kościół na niedzielę przygotowały panie ze SKOTNIK 다운로드.
Dziękuję za ofiary na kościół i na utrzymanie porządku na cmentarzu wpłacane na konto parafialne.
b 어벤져스2 한글자막 다운로드. Masłów: Proszę, aby za tydzień przygotowały kościół na niedzielną liturgię następujące osoby z JASZYC: PODRYGAJŁO Elżbieta, Magdalena i Monika 다운로드.
Składka na nagłośnienie wynosi 100 zł od Rodziny. Dziękuję wpłacającym – dotychczas uczyniło to 50. Rodzin. Całość 19.720 zł; z wpłat parafian; z opłatków; z kolędy, za najem anten mamy razem 15.080 zł; brakuje 4.640 zł
Dziękuję za ofiary na kościół i na utrzymanie porządku na cmentarzu wpłacane na konto parafialne 독립군가 다운로드.
W tygodniu
2. We środę rozpoczynamy piękny miesiąc maj – zapraszam codziennie na majówkę pod krzyż o godz 아이폰 youtube mp3 다운로드. 18.00, a dzieci komunijne i kandydatów do Bierzmowania 2x w tygodniu.
3. Trzeciego maja wypada Uroczystość NMP Królowej Polski i zarazem I 카카오페이지 웹툰 다운로드. piątek miesiąca. Msze św.: Masłów – 10.00, Cerekwica – 12.00. Z racji I. piątku okazja do Spowiedzi przed Mszą św. Odwiedziny chorych będą za ty-dzień 다운로드.
4. W I. sobotę miesiąca zapraszam na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP – odmawiamy samodzielnie:
– Masłów – 13.00
– Cerekwica – 15.00 – najpierw Msza św 다운로드. i zmiana tajemnic Żywego Różańca, a potem Różaniec.
5. Od 27.04. – 4.05. jestem na Rekolekcjach z małżeństwami. Zastępować mnie będzie ks. Stanisław i ks. Andrzej. W razie potrzeby duszpasterskiej proszę kontaktować się z ks. Czesławem 508 218 188 lub ks. Bogdanem 603 402 933.
W późniejszym czasie
6. ZAPOPWIEDZI III.:
Jakub Andrzej ORSZULAK, kawaler, zam. MĘKARZOWICE
Weronika Małgorzata TYCZKA, panna, zam. MĘKARZOWICE
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę w tym czasie
WIELKANOCNYM wielu łask od Zmartwychwstałego Pana oraz opieki Jego Matki Maryi.